امروز از همیشه تنهاترم 

از همیشه بیشتر می خواهمت اما دنیا خاله بازی نیست که چون تنها هستم بخواهمت تماس بگیرم پیام بدم 

هنوز کی رصدت می کنم هنوز پیج کاریت را دارم و هنوز می توانم پیج اصلیت را بخوانم اما تو خبر نداری مدت هاست با نام دیگری پیجت را می خوانم و نمی دانی 

دوست ترت دارم و هنوز خسته در پیت می آیم درد زیاد شده دیگر به استخوان ها رسیده انگار بخشی از قلبم خالی شده و نداشانت در گوشم فریاد می کند انگار تمام رگها یک به یک کشید می شوند تمام اتفاق های اطرافم را به تو ربط می دهم هنوز نقاشی راستین پیش چشمم هست راستی تو به بچه ها گفتی ؟ نمی دانم کجا ایستاده ام در کجای قلبت آیا هنوز می خواهیم آیا روزهای گذشته را به غم رسانده ای یا غم را به دست فراموشی خوشحال می شوم در هر دو حالتش هم اگر غمگین باشی و به یادم و هم اگر نباشی و فراموشم کرده باشی به گمانم دومی دلچسب تر است سکوت کردم آرام نشسته ام و دنیا را بدون تو نگاه می کنم شدنی است؟ خود کرده را تدبیر نیست .

حد اقل قبل تر ها می دانستم که دوستم داشتی دورادور حداقل هر دو ماه می توانستم پیامی بدهم و سراغی بگیرم نظری بپرسم و نظری بخواهم اما حالا

خراب شد همه چیز در زندگانیم خراب که نه سیاه شد نمی دانم چه کار باید کرد جز تلاش راهی ندارم راهی نمانده.

دعاگویت هستم همیشه و تا همیشه تنها راه نزدیکی من به توست و دلخواه من که دعایت کنم و این گونه میزان علاقه ام را ثابت کنم یا حق.

منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Closed تجهیزات نظافت صنعتی دایجستیو تراختور چت | تورک چت | چت | تراکتور چت خبرنامه پمپ آب دبیرستان غیردولتی پویندگان علم تبلیغات رایگان این روزهای من azimsanat رشته مدیریت صنعتی