می دانی آرامش سکوت را دوست دارم حتی اگر این سکوت حاصل طردشدگی باشد 

نمی دانم شاید مدتی است بی غیرت شده ام شاید توهین پذیر شده باشم امروز تمام اعضای خانواده مهمانی دعوت بودند خواهر رفت خاله و عموها رفتند پسر عموها و دختر عموها داماد ها و عروس ها همه دعوت بودند جز این من تنها.

ناراحت نیستم از این که ناراحت نیستم ناراحتم حس می کنم عبور کرده ام از خوشی های لحظه ای این این شکلی .

شاید روزی که می خواستم این راه را بروم به فکر بدتر از این ها بودم که حالا این جایی که ایستادم برایم خوشایند است شاید هم نه بیش از حد دنیا چلاندتم و حالا این ناراحتی ها برایم دلخوری به بار نمی آورد شاید هم همان که ابتدای جمله گفتم آن قدر توهین پذیر شده ام که این توهی ها برایم دردناک نیست به هر روی سکوت خانه کنار مادر و آرامشش را دوست دارم خواندن شعر و سیگار و چای 

راستی گفتم که سرمای سختی خوردم؟ انگار منتظر بودم تا تو مریض بشوی بعد من هم شروع کنم همان راه را رفتن .

سکوت باعث می شود به خیلی چیز ها بتوانی فکر کنی به داشتن ها به نداشته ها به خوبی و بدی ها به ابتدای راه و انتهایش. سکوت اگر خوب گوشش بدهی خودش فریادهایی برای خودش دارد اینجا بی ویرایش می نویسم بدون هیچ نگرانی که.

عیدت مبارک.

سکوت ,شاید ,برایم ,عموها ,ناراحت نیستم ,دعوت بودند ,توهین پذیر ,دوست دارم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جملات _ساده _کوتاه _زیبا _کلیدی عکاسی مستند جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو شب که میشه آشپزی zibaei سانتریفیوژ مرجع دانلود رایگان نرم افزار